Mitsubishi Servo


Mitsubishi Motor Sürücü

AC MOTOR SÜRÜCÜ

Kapsamlı sürücü ürün grubu farklı uygulamaları destekler. Mitsubishi sürücü sistemleri ile çözüm bulacaksınız. Mitsubishi Electric güven ve performans demektir.


Mitsubishi PLC

PLC KONTROLÖR

Güvenilir, kanıtlanmış performansı ve geleceğe dönük genişletilebilirliği ile MELSEC serisi PLC’ler geniş çeşitlilikteki kontrol uygulamalarına olanak tanır.


Mitsubishi Servo Motor Sürücü

SERVO MOTOR VE SÜRÜCÜ

Servo/Hareket sistemi ürünüyle basit tek eksenli sistemlerden 96 eksenli senkronize sistemlere kadar çok geniş bir aralıktaki uygulamalar için çözümler sunmaktadır.


Mitsubishi Operatör Paneli

OPERATÖR PANELİ

Kapsamlı kütüphane fonksiyonları ile geniş çeşitlilikteki kolay kullanımlı dokunmatik ekranlı Mitsubishi GOT ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


Mitsubishi Robot

ENDÜSTRİYEL ROBOT

Artık Fabrika Otomasyonu ürünleri ile de uyumlu olan Mitsubishi robotlar, yüksek teknoloji alanlarındaki çeşitli akıllı uygulamaları destekler.


Mitsubishi Kontaktör Sigorta Kompak Şalter Şalt

ŞALT MALZEME

Mitsubishi, alçak gerilim şalt ekipmaları ile kompakt, güvenilir ve kolay kullanımlı motor yol vericilerden oluşan tam bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 


Güven ve bağlılık en az ürün kalitesi kadar önemlidir

Otomasyon sanayindeki güçlü ortaklar ile işbirliği yapmak, Mitsubishi Electric’in başarısındaki en önemli unsurlardan biridir. Günümüzde, müşteriler isteklerine özel otomasyon çözümlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Ortaklarımızın değişik endüstri alanlarındaki deneyimi, Mitsubishi Electric’in ileri otomasyon teknolojisi ile bir araya gelerek, uygun çözümler ve mükemmel müşteri hizmeti sağlayan başarılı bir formülün iki ana bileşimini oluşturmaktadır.

Hizmet özellikleri

Hizmetlerimizin odak noktası her zaman müşterilerimizdir. Uzman kadromuz ile planlama, projelendirme, kurulum, konfigürasyon, eğitim gibi konularında sizlere yardımcı olduğumuz gibi aynı zamanda otomasyon ile ilgili tüm sorularınızı her zaman yanıtlayan deneyimli kadromuz, sürekli olarak müşterilerimize destek olmaktadırlar. Optimize stoklarımız ve merkezi lojistik ünitemiz sayesinde yedek parçalar size en hızlı ve düzenli olarak ulaşırlar. Avrupa’nın her yerindeki müşterilerimiz, hızlı teknik bilgi ve destek için, telefon hattımızı arayabilir.

Standartlara uyum

Mitsubishi Electric, üstün kaliteli ürünler sunmakla ünlüdür. Bunun nedenlerinden biri de, uluslararası standart ve yönetmeliklerin gereksinimlerine uymak ve bu kuralları uygulamamızdır. Pek çok ürünümüz Avrupa CE uygunluk belgesi dışında, aşağıdaki standartlarıda içermektedir:

* e-mark, taşıt kuralları
* ABS, DNV, GL, RINA, BV, Lloyd’s
Register gibi gemi kuralları
* UL (USA), CUL (Kanada) ve GOST
(Rusya) gibi uluslararası onay belgeleri

Piyasa liderleri

Üretim dünyasında değişiklik kaçınılmazdır. Ürünlerimizin mevcut müşteri gereksinimlerini karşılayabilmesi için, piyasada yer alan ürün geliştirme ve üretim konularını dikkate alırız. Ürünlerimizin üstün güvenilirlik seviyesini muhafaza etmek için, işi asla şansa bırakmayan ve Mitsubishi Electric ismi ile aynı anlama gelen üstün kaliteyi sağlayan bir kalite kontrol programını bünyemize kattık. Mitsubishi Electric ürünleri, endüstrideki en gelişmiş ürünler arasında yer almaktadır. Bugün dünyada kullanılan her üç PLC’den biri Mitsubishi Electric’dir. Ayrıca rakiplerimizin bazıları kendi frekans inverterlerinde bile Mitsubishi Electric’in ileri güç yönetimi teknolojisini kullanmaktadırlar. Tüm bu faktörler bir araya getirildiğinde, müşterilerimizin Mitsubishi Electric otomasyon ürünlerini neden dünya lideri olarak gördükleri anlaşılmaktadır.

Çevreci Değişim

Daha yeşil bir gelecek için
Çevreci Değişim, Mitsubishi Electric’in çevreye duyarlı yönetim taahhüdünü ifade eder. Bu program yenilikçi çevre teknolojileri ve üretim uzmanlığı ile gerçekleştirilecek daha yeşil bir gelecek içindir. Mitsubishi Electric, evler, ofisler, işletmeler, genel altyapı ve hatta uzay araştırmaları da dahil geniş bir yelpazede teknoloji ve çözümler sağlayarak çevreci bir toplum yaratmayı hedeflemektedir. Küresel bir şirket olarak amacımız düşük karbon dioksit emisyonları ve yüksek geri dönüşüm oranlarına sahip bir dünya hedefine ulaşmada önemli bir katkı yapmaktır.

WhatsApp için tıklayınız